تبلیغات
عکس*بیوگرافی*بازیگران ایرانی*مجموعه های تلویزیونی*مد و لباس ایرانی*نکات طلایی لباس*آلبوم های عکس لباس و مد خانم ها و آقایان - فیلم های جدید تلویزیون
عکس*بیوگرافی*بازیگران ایرانی*مجموعه های تلویزیونی*مد و لباس ایرانی*نکات طلایی لباس*آلبوم های عکس لباس و مد خانم ها و آقایان
برای تبادل لینک ابتدا ما را با عنوان *عکس بازیگران ایرانی* لینک کنید سپس در قسمت نظرات اعلام کنید تا ما هم شما رو لینک کنیم
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
11 فیلم جدید تلویزیونی میهمان قاب شیشه ای
 
گرانی بلیت سینما، دوری سینما از محل زندگی، تعطیلی سینما و چند بهانه دیگر کافی است تا هر فردی را از رفتن به سینما منصرف کند اما آدم‌هایی که سال تا سال پای خود را به سینما نمی‌گذارند هم بی نیاز از تماشای فیلم نیستند و سعی می‌کنند این نیاز را به گونه ای جبران کنند. تماشای تلویزیون ساده ترین راه برای پاسخ به این نیاز است و زمانی که امکان تماشای تعداد قابل توجهی فیلم در ساعت‌های مشخصی از شبانه روز پیش می‌آید، تماشای فیلم، لذت مضاعفی پیدا می‌کند. چند سالی است که شبکه‌های مختلف تلویزیون می‌کوشند تا اوقات فراغت مردم را پر و جذابیت شبکه‌ها را افزون کنند.
تلویزیون معرفی فیلم شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی‌ایران برای پر کردن اوقات فراغت مردم هم چون سال‌های گذشته به تولید فیلم‌های تلویزیونی روی آورده اند که به زودی پخش آن‌ها را شاهد خواهیم بود. در این شماره به معرفی 11 فیلم جدید تلویزیونی پرداخته ایم که از نظر می‌گذرانید.
بقیه در ادامه مطلب...

درباره زندگی
فیلم تلویزیونی «درباره زندگی» زندگی جوانی به نام سعید را روایت می‌کند که در مسیر زندگی خود به نامزد قبلی اش می‌رسد و ناخواسته با او همراه می‌شود. در این فیلم، زیبا بروفه، مجید یاسر، سحر ذکریا، گیتی معینی، سولماز صدیق افشار، مریم امیر جلالی، فخرالدین صدیق شریف و نیما شاهرخ شاهی نقش آفرینی می‌کنند. «محسن ربیعی» کارگردانی فیلم «درباره زندگی» را بر عهده دارد و «مسعود نیکنام پیرزاده» تهیه کننده این فیلم است.

روز هفتم
«روز هفتم» داستان سربازی را روایت می‌کند که روزهای پایانی خدمت خود را در مشهد سپری می‌کند. نامزدش با تماسی او را مطلع می‌کند که پدرش به دلیل بدهی 7 میلیون تومانی بازداشت شده است. او در تلاش است که پول آزادی پدر نامزدش را فراهم کند که با پدر و مادری که فرزند خود را برای شفا به مشهد آورده اند، برخورد می‌کند. در این فیلم مجید مشیری، صدرالدین شجره، مهدی صباغی، ارسطو خوش رزم، قدرت ا... دلاوری، بیتا خردمند، سید مهدی حسینی و سید محمد مجتهدزاده به ایفای نقش می‌پردازند. «محمد پورضرغام» علاوه بر کارگردانی، نگارش فیلم نامه «روز هفتم» را بر عهده داشت و «پرویز امیری» تهیه کننده آن است.

شغل شریف

فیلم تلویزیونی «شغل شریف» از مضمونی اجتماعی با رگه‌های طنز برخوردار است و داستان پدری را روایت می‌کندک ه آرزوی مدیر شدن را در سر می‌پروراند.
او بعد از فوت وصیت می‌کند که پسرش ارسلان راه او را ادامه دهد، از طرفی مادر نیز به تکاپو می‌افتد تا وصیت پدر را عملی کند.
در این فیلم، مریم سعادت، مهران نائل، لیلا بلوکات، خشایار راد، داریوش اسدزاده، زهره صفوی، کیانوش گرامی، بهرام سروری نژاد، طوفان مهردادیان، مسعود چوبین، مهدی نجاتی، محمد رضا نیلی و ناصر قاسمی ‌نقش آفرینی می‌کنند. «سید احمد حسنی مقدم» کارگردان فیلم «شغل شریف» است، «مهدی عظیمی‌میرآبادی» در مقام تهیه کننده این فیلم حضور دارد و «داوود امیریان» نیز فیلم نامه آن را براساس طرحی از «سید احمد حسنی مقدم» به رشته تحریر درآورده است.

یک دو سه
در فیلم «یک دو سه»، شاهرخ استخری، مهدی سلوکی، رز رضوی، علی دهکردی، داریوش کاردان، نیما شاهرخ شاهی، رامین راستاد، جمشید گرگین، سحر ذکریا، کتانه افشار، شیوا خسرومهر، عباس محبوب، بهرنگ علوی، امین ایمانی، پروین میکده، نازنین کریمی ‌و هدی عابدین به ایفای نقش می‌پردازند.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «چند وقته میدون انقلاب نرفتی؟
دیدی قیصر و می‌فروشن؟ فیلم قیصر و ... هشتصد تومن ... دو قدم اون ورتر فلافل هم می‌فروشن هشتصد ... فرقش اینه که فلافل با ترشی، قیصر خشک و خالی ...!»
«محمد خراط زاده»
کارگردانی فیلم «یک دو سه» را بر عهده دارد، «سید امیر رضا شجاعی» تهیه کننده این فیلم است و «محمد رضا شریفی نیا» در مقام انتخاب بازیگران آن حضور دارد.

سمانه در آتش
فیلم «سمانه در آتش»، مقاومت و رشادت‌های یک زن سوسنگردی را در مقابله با متجاوزان بعثی عراق روایت می‌کند. در این فیلم «نسرین مقانلو» نقش سمانه را بازی می‌کند و دیگر بازیگران فیلم، رضا حیاتی، رسول بهارانگیز، میترا دهقانی و سید عباس سعیداوی هستند.
«فریدالدین نیکجو» کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد، «نعیم سخراوی» تهیه کننده فیلم «سمانه در آتش» است و فیلم نامه آن را هم «زهره ضرابی مقدم» به رشته تحریر درآورده است.

نام دیگر عشق
در فیلم «نام دیگر عشق»، لعیا زنگنه، شهرزاد کمال زاده، عباس قلیچ لو، منوچهر صفرخانی، پیام اسکندری، مریم نوید، فائزه علوی و محمد رضا نجفی به ایفای نقش می‌پردازند.
فیلم ملودرامی‌عاشقانه است و داستان مادر و دختری را روایت می‌کند که بعد از هفده سال جدایی رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند و جریان‌هایی تراژیک ماجرا را پیش می‌برد.
کارگردانی این فیلم را «ابوذر نوروز پور دیلمی» بر عهده دارد و «جمشید سهرابی زاده» تهیه کننده آن است ضمن این که فیلم نامه آن نیز به قلم «بابک بهرامی‌بیگی» به رشته تحریر درآمده است.

دو راهی باران
فیلم «دو راهی باران» داستان یک دختر دانشجوی شهرستانی به نام مریم را روایت می‌کند که برای ازدواج عازم شمال کشور می‌شود.
از سوی دیگر فرشاد به همراه دوستانش که هر کدام مشکلات خود را دارند عازم شمال می‌شود و در مسیر اتفاق‌هایی رخ می‌دهد که سرنوشت مریم و این جوانان را به هم گره می‌زند.
مهدی فقیه، امیر محمد زند، رامین راستاد، مهدی صباحی، کلاره عباسی، افشین سنگ چاپ، مصطفی علایی، حشمت آرمیده، فرانک امیری، امیر زالی زاده، سید رضا خرمده، ابوالفضل عزیزی و امید ناخدازاده بازیگران فیلم «دو راهی باران» به کارگردانی «محمد قاسمی» هستند.

جایی برای اشتباه نیست
علیرضا شیرین، اصغر همت، شراره دولت آبادی، فخرالدین صدیق شریف، محمد رضا حق گو، شیرین افخمی
‌و رسول نجفیان بازیگران فیلم «جایی برای اشتباه نیست» هستند.
این فیلم به کارگردانی «سید مهدی برقعی» داستان جوانی به نام فرهاد را روایت می‌کند که به دلیل انجام یک اشتباه غیر عمدی و شکایت شاکی مدتی در زندان به سر می‌برد و پس از آزادی به دلیل ماجرای دیگری متهم می‌شود. فیلم نامه این فیلم به قلم «جواد محمدی» و «جعفر حسنی» به رشته تحریر درآمده و «سعید‌ هاشمی» تهیه کننده آن است.

نیمکتی برای دو نفر
فیلم «نیمکتی برای دو نفر» از مضمونی اجتماعی برخوردار است و داستان زنی میانسال را روایت می‌کند که پس از قبولی در رشته پزشکی تصمیم می‌گیرد تا در روستای زادگاهش درمانگاهی احداث کند. در این فیلم بازیگرانی هم چون ثریا قاسمی، بهزاد فراهانی، کیوان محمودنژاد، محمد رضا غیاث آبادی، آزاده کرم بخش، مهدی افشار قهرمانی، حسام الدین باتمانی، ‌هادی مقصودی کهن، سیروس سپهری، پریسا یداللهی و کیانا یوسفی نقش آفرینی می‌کنند. «عباس عادلی» به همراه «محمد باقر باقری نیکو» تهیه کنندگان فیلم «نیمکتی برای دو نفر» هستند.

تصادف ممنوع
فیلم «تصادف ممنوع» مضمونی طنز دارد و داستان رامین، تارا و غلام را به تصویر می‌کشد که به علت تخلف‌های رانندگی به دادگاه احضار می‌شوند و گواهینامه آن‌ها باطل می‌شود. آن‌ها مجبور می‌شوند تا در کلاس‌های مختلف آموزشی شرکت کنند و این کلاس‌ها زمینه ساز آشنایی این افراد با هم و اتفاق‌های بعدی می‌شود. در این فیلم به کارگردانی «محمد حجت ذیجودی» بازیگرانی نظیر حدیث فولادوند، رامین ناصرنصیر، رامبد شکرآبی، نعیمه نظام دوست،‌هایده حائری، فرید قبادی، توفان مهردادیان، فرامرز روشنایی، جمال خلیلی، بهروز پیروزیان و نازنین میلانی به ایفای نقش می‌پردازند. «آسا سالیانی» نگارش فیلم نامه «تصادف ممنوع» را بر عهده داشت و تهیه کننده این فیلم «ابوالفضل بانی» است.

مشکلات یک مرد محترم
در فیلم «مشکلات یک مرد محترم»، بهزاد فراهانی، بیوک میرزایی، شهاب عباسی، کوروش معصومی، سمیرا حسن پور، فاطمه شکری، شهربانو موسوی، صالح خواجویی، ماهان عبدی، ملیکا مولایی، باقر صحرارودی و آتش تقی پور به ایفای نقش می‌پردازند. این فیلم درباره فیروز یک راننده مینی بوس است که تنها نامزد شورای روستاست. نامه ای از سازمان حج به دستش می‌رسد که باید به مکه برود اما او با نام حاج فیروز مشکل دارد. «شهاب عباسی»، کارگردان فیلم «مشکلات یک مرد محترم» است و «محمد کمالی پور» علاوه بر تهیه فیلم مجری طرح آن نیز هست.

نوع مطلب : فیلم سینمایی ایرانی، 
برچسب ها : درباره زندگی، زیبا بروفه، مجید یاسر، سحر ذکریا، گیتی معینی، سولماز صدیق افشار، مریم امیر جلالی، فخرالدین صدیق شریف، روز هفتم، مجید مشیری، صدرالدین شجره، مهدی صباغی، ارسطو خوش رزم، قدرت ا... دلاوری، بیتا خردمند، سید مهدی حسینی، سید محمد مجتهدزاده، شغل شریف، مریم سعادت، مهران نائل، لیلا بلوکات، خشایار راد، داریوش اسدزاده، زهره صفوی، کیانوش گرامی، بهرام سروری نژاد، طوفان مهردادیان، مسعود چوبین، مهدی نجاتی، محمد رضا نیلی، ناصر قاسمی، یک دو سه، شاهرخ استخری، مهدی سلوکی، رز رضوی، علی دهکردی، داریوش کاردان، نیما شاهرخ شاهی، رامین راستاد، جمشید گرگین، کتانه افشار، شیوا خسرومهر، عباس محبوب، بهرنگ علوی، امین ایمانی، پروین میکده، نازنین کریمی، هدی عابدین، سمانه در آتش، رضا حیاتی، رسول بهارانگیز، میترا دهقانی، سید عباس سعیداوی، نام دیگر عشق، لعیا زنگنه، شهرزاد کمال زاده، عباس قلیچ لو، منوچهر صفرخانی، پیام اسکندری، مریم نوید، فائزه علوی، محمد رضا نجفی، دو راهی باران، مهدی فقیه، امیر محمد زند، مهدی صباحی، کلاره عباسی، افشین سنگ چاپ، مصطفی علایی، حشمت آرمیده، فرانک امیری، امیر زالی زاده، سید رضا خرمده، ابوالفضل عزیزی، امید ناخدازاده، جایی برای اشتباه نیست، نیمکتی برای دو نفر، تصادف ممنوع، مشکلات یک مرد محترم،
لینک های مرتبط :
MahaK
پنجشنبه 5 اسفند 1389
دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 11:03 ق.ظ
good blog for this site.
http://officecomoffiice.com
جمعه 30 آذر 1397 11:58 ق.ظ
you made agood article
جمعه 30 آذر 1397 11:54 ق.ظ
most recommeded website
دوشنبه 30 مرداد 1396 09:32 ق.ظ
My spouse and I stumbled over here coming from a different web page and
thought I may as well check things out. I like what I see so now i'm following you.

Look forward to looking at your web page yet again.
یکشنبه 15 مرداد 1396 03:51 ب.ظ
Everything is very open with a really clear explanation of
the issues. It was really informative. Your site is extremely helpful.
Thank you for sharing!
شنبه 14 مرداد 1396 11:32 ق.ظ
Thank you for the good writeup. It actually was once a enjoyment account it.
Look complex to more introduced agreeable from you!
However, how can we keep in touch?
جمعه 13 مرداد 1396 09:47 ق.ظ
First of all I would like to say awesome blog! I had a quick question that
I'd like to ask if you do not mind. I was interested to find out how you center yourself and clear
your thoughts before writing. I've had a difficult time
clearing my thoughts in getting my ideas out there.

I truly do take pleasure in writing but it just seems like
the first 10 to 15 minutes are lost simply just trying to
figure out how to begin. Any recommendations or hints? Appreciate it!
دوشنبه 9 مرداد 1396 12:12 ب.ظ
Hello, Neat post. There is an issue with your web site in web explorer,
would check this? IE still is the marketplace leader and a big component of other people will omit your wonderful
writing because of this problem.
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 12:15 ق.ظ
Really when someone doesn't understand after that its up to other users that they will
help, so here it happens.
شنبه 2 اردیبهشت 1396 09:56 ب.ظ
It's actually a nice and useful piece of info. I'm satisfied that you
simply shared this helpful information with us. Please stay us informed like this.
Thank you for sharing.
پنجشنبه 31 فروردین 1396 03:43 ق.ظ
Nice replies in return of this question with solid arguments and describing everything on the topic of that.
دوشنبه 21 فروردین 1396 07:49 ب.ظ
Its like you learn my mind! You seem to understand a lot about this,
such as you wrote the ebook in it or something. I feel that you just could do with a few percent to force the message
house a bit, however instead of that, this is fantastic blog.
A fantastic read. I will certainly be back.
دوشنبه 21 فروردین 1396 08:46 ق.ظ
Hello to every one, as I am in fact eager of reading this
blog's post to be updated daily. It consists of fastidious data.
دوشنبه 14 فروردین 1396 08:16 ب.ظ
Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any widgets I could add to my blog that automatically tweet my newest twitter updates.
I've been looking for a plug-in like this for quite some time and was hoping maybe you would have some experience with something like this.
Please let me know if you run into anything. I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new
updates.
شنبه 12 فروردین 1396 12:53 ق.ظ
I got this site from my buddy who shared with me about this
web page and now this time I am visiting this site and
reading very informative content at this time.
جمعه 11 فروردین 1396 12:23 ق.ظ
I've been exploring for a little bit for any high-quality articles or weblog
posts in this kind of space . Exploring in Yahoo I finally stumbled upon this site.
Studying this information So i am satisfied to exhibit that
I have an incredibly just right uncanny feeling I came upon exactly
what I needed. I so much no doubt will make certain to do not forget this website and provides it a look on a relentless basis.
شنبه 12 تیر 1395 02:02 ق.ظ
سلام

وبلاگ خیلی زیبایی داری!

به منم سر بزن!

منتظرم!


چهارشنبه 7 مرداد 1394 06:30 ق.ظ
سلام
خوبه
توی وبلاگ نویسی خوبی
دوست داشتی به وبلاگم سر بزن
یکشنبه 25 اردیبهشت 1390 12:52 ب.ظ
سلام ماهک جان وبلاگ خوبی داری بهت تبریک میگم.منم یک وبلاگ دارم خوشحال میشم یه سری بهش یزنی تا اگه خواستی باهم تبادل لینک کنیم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل